Kuidas see töötab?
Konica Minolta dokumendihaldussüsteem
Konica Minolta DHS on kaasaegne ja terviklik BPM-lahendus, mis võimaldab hallata äriprotsesse ja dokumente. Süsteem toetab elektroonilisi dokumentide töövooge, dokumentide skaneerimist ja OCR-i, uute äriprotsesside loomist ning elektroonilist dokumentide ja sisu arhiveerimist. Süsteemi põhieesmärk on vähendada kulusid, optimeerida ning parandada äriprotsesside kiirust ja kvaliteeti.
Peamised funktsioonid
Tutvuge dokumendihaldussüsteemi eelistega:

Advanced Process Design Studio – graafiline protsesside kujundaja, mis ei nõua programmeerimisoskusi

Integreeritud organisatsiooniline struktuur koos ametikohtadega

Juurepääs igast veebibrauserist

Elektrooniliste töövoogude või ülesannete kiirotsing

Protsesside ja dokumentide versioonimine

Kogu süsteemi ja selle funktsioonide turvalisus, sealhulgas failide krüpteerimine

Integratsioon mitme ERP- ja raamatupidamissüsteemidega

Kaasaegne, kaunilt kujundatud, kõikehõlmav ja intuitiivne kasutajaliides

Võimalus kajastada igat äriprotsessi

Integreeritud elektrooniline arhiiv – kiire juurdepöös dokumentidele ja muule sisule

Juurdepääs mobiiltelefoni abil

Individuaalsetele vajadustele kohandatud kasutajaprofiilid

Töövoog nii skaneeritud (originaal) kui ka elektrooniliste failide jaoks

Piiratud kasutajate arv

Programmeerimise SDK liides

Analüütiline liides
Töövoo integratsioonid
Tänu partnerlusele juhtivate IT-ettevõtetega on meie lahendused integreeritud kõige populaarsemate IT-süsteemidega.
Hallake äriprotsesse oma mobiiltelefonist
Efektiivsuse suurendamiseks on Konica Minolta dokumendihaldussüsteem saadaval mobiiliseadmetes. Mõistame, kui oluline on omada andmetele kiiret juurdepääsu olenemata asukohast.
Saate hallata oma ülesandeid, neid ülesannete kastis täita (vastu võtta või tagasi lükata), vaadata lisatud dokumente ja saata mobiiltelefonile teavet uute ülesannete kohta.
Kas soovite dokumendihaldussüsteemi proovida või meiega nõu pidada?
Täitke allolev vorm ja me võtame teiega peagi ühendust.